گروت

گروت با دو هدف مقاومت در برابر بارهای استاتیکی و دینامیکی، به دو نوع گروت سیمانی و گروت اپوکسی تقسیم می شود. در طراحی فرمولاسیون ساخت و تولید انواع گروت، دو چیز را در اولویت قرار دادیم. کسب مقاومت حداکثری، و روان بودن آن در حین گروت ریزی جهت آسانی و بالا رفتن کیفیت نهایی.
گروت ویژه

گروت سیمانی ویژه

گروت سیمانی ویژه که از آن به نام گروت ویژه نیز یاد می کنند، در واقع یک پودر ترکیبی از مواد و افزودنی های گوناگون است، که پس از اختلاط با آب به یک ملات سیال با خواص ویژه تبدیل می شود. از خواص ویژه ذکر شده، می توان به روانی زیاد و مقاومت فشاری حداقل  ۸۰۰ kg/cm اشاره نمود.

مشاهده جزئیات...>
گروت سیمانی

گروت سیمانی نرمال

گروت سیمانی نرمال یا با نام متداول گروت نرمال، از نظر ظاهر، بسته بندی و نحوه تولید، همانند گروت ویژه می باشد، با این تفاوت که در دستیابی به خواص مقاومتی با آن محصول متفاوت است. مقاومت فشاری نهایی در گروت نرمال، ۶۵۰ می باشد.

مشاهده جزئیات...>
 
گروت اپوکسی دو جزئی

گروت اپوکسی دو جزئی

گروت اپوکسی دوجزئی، در واقع یک پر کننده یا چسب بسیار قوی برای نصب و اتصال دو مقطع سازه ای می باشد. ویژگی اصلی گروت های تولید شده با بنیان رزین اپوکسی، مقاومت بسیار زیاد آنها در برابر بارهای دینامیکی، نظیر ضربه و ارتعاش است.

مشاهده جزئیات...>
گروت اپوکسی سه جزئی

گروت اپوکسی سه جزئی

گروت اپوکسی سه جزئی بر پایه رزین های اصلاح شده اپوکسی است، و شامل رزین، هاردنر اپوکسی و فیلر می باشد. کاربرد گروت اپوکسی سه جزئی بیشتر برای گروت ریزی زیر تجهیزات و دستگاه های صنعتی دارای لرزش است.

مشاهده جزئیات...>
 
مشـاوره فنـی و فـروش