بر کیفیت تمرکز کن ...

baffer-logo

معرفی بافر

افزودنی‌های بتن با برند بافر ® BAFFER

افزودنی های بتن شاخه ای از صنعت مواد شیمیایی ساختمان که برای توسعه تکنولوژیک در حوزه مهندسی عمران و به خصوص صنعت بتن ایجاد شده است. خوشحالیم که سالهاست با ایجاد برند بافر و با هدف تحول و تغییرات اساسی در این صنعت همراه شما مهندسان و فعالان حوزه ساخت و ساز هستیم.

 

ما در بافر با ارایه محصولاتی با کیفیت در حوزه شیمی ساختمان که شامل افزودنی های مکمل بتن نیز می‌شود، با شما همراه هستیم. محصولات ما شامل مواد آب بندی، روان‌سازهای بتن، ثابت سازی، چسب های ساختمانی، عایق ها و محصولات متنوع زیر مجموعه آنها می‌شود.

 

در این سال‌ها با اعتماد پروژه های مختلف در حوزه ابنیه، راه سازی، سد سازی، و نیروگاهی، توانستیم آنچه که در برنامه های استراتژیک بافر داشتیم را به پیش ببریم و امروز با تکمیل کردن تیم‌های تخصصی در همه بخش ها و دپارتمان ها، قوی تر از آنچه که بودیم، برای راهبرد اهداف بافر، با شما همراه خواهیم بود.

برند-بافر

بافر و تمرکز بر کیفیت

برند بافر با استعانت از درگاه خداوند بزرگ و مهربان، و با ایجاد زیرساخت‌هایی مدرن و به روز در جهت تولید انواع محصولات افزودنی بتن و مواد شیمیایی ساختمان در تمامی این سالها تلاش نموده است تا فارغ از نوسانات قیمت مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت و هم ردیف با بهترین برندهای خارجی تولید و عرضه نماید.

 

اعتماد شما و استقبال بی‌نظیرتان از برند بافر از آغاز تاکنون، موجب شده است که همه ما اعضای گروه بافر، مسئولیتی دو چندان نسبت به تعهد روز اولمان که همان “تمرکز بر کیفیت” بود پیدا نماییم.

 

با گذشت این سال‌ها و توسعه تمامی بخش ها اعم از خط تولید محصولات، دپارتمان فنی، دپارتمان فروش و مشاوره، و دپارتمان اجرایی شرکت، و در آستانه ورود به صده جدید که عصری متفاوت خواهد بود، برآنیم که خدمات و محصولات بافر را بیش از پیش گسترش دهیم.

تاریخچه برند بافر ® BAFFER

پس از سالها فعالیت در حوزه مهندسی عمران و حضور مستمر در پروژه‌های عمرانی نظیر ابنیه و ساختمان سازی، پل‌سازی، راه‌سازی و صنعتی و همچنین سابقه طولانی و خانوادگی در تولید و صنعت ( شرکت های صنایع چوب خرمشهر، الیاف جنوب و قیاد )، و البته حضور چند ساله به عنوان مشاور ارشد در شرکت‌های معتبر حوزه شیمی ساختمان، و تاسیس برند b-chem ایران به قصد آغاز همکاری با این شرکت ایتالیایی، در نهایت با تامین سرمایه گذاری مناسب، و با استفاده از تجارب تمامی این سالها، بافر ( BAFFER ) را با هدف تحول آنچه که در این صنعت بود، بنیان گذاشتیم.

 

به لطف خداوند بزرگ و با تلاش‌های مستمر و بهره‌مندی از تیمی ارزشمند که هر کدام از آنها سوابق بی‌نظیری را در این حوزه دارند، جلوتر از آنچه که می‌پنداشتیم، مسیر توسعه بافر را به پیش می‌رویم.

 

در این سال‌ها کیفیت را در سه موضوع پیگیری کردیم و اینها را در اولویت گذاشتیم:

 

  • تولید با کیفیت
  • بسته بندی حرفه ای
  • مشاوره و نظارت بر اجرای محصول
baffer-rebranding

بار دیگر تعهدی را که از آغاز نوشتیم مرور می‌کنیم و بیش از پیش به آن استوار می‌مانیم:

 

بافر، تنها یک هدف دارد، کسب افتخار برای خود و همراهان خود، شامل مشتریان، نمایندگان، کارکنان و سهام داران. این هدف، تا همیشه مانا خواهد ماند.

 

با احتـــرام

گروه بافـــر

5/5