بر کیفیت تمرکز کن ...

baffer-logo

فروش گروت بافر

فروش گروت و طرز تهیه ملات گروت

فروش گروت سیمانی کیسه 25 کیلوگرمی و فروش گروت اپوکسی دو جزئی و سه جزئی با بهترین کیفیت با برند بافر | BAFFER

 

در این مطلب علاوه بر معرفی محصولات گروت طرز تهیه ملات گروت در دو مدل سیمانی و اپوکسی را توضیح می‌دهیم و با نحوه گروت ریزی زیر صفحه ستون یا بیس پلیت آشنا می‌شویم.

 

همانطور که می‌دانید گروت سیمانی برای بارهای استاتیکی و زیر صفحه ستون‌ها کاربرد دارد و گروت اپوکسی برای بارهای دینامیکی و زیر صفحاتی که دستگاه‌های صنعتی همراه با لرزش کاربرد دارد.

 

همچنین عوامل تاثیرگذار بر قیمت گروت را توضیح می‌دهیم و نحوه خرید گروت را برای شما از نظر محاسبه میزان مورد نیاز این محصول جهت پروژه خود را شرح می‌دهیم.

 

همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه‌های زیر به صفحه محصول گروت مورد نیاز خود بروید.

دو مدل گروت پر مصرف برند بافر

گروت چیست؟

گروت یک ملات آماده برای پر کردن فضای خالی است. یک ملات آماده است یعنی اینکه برای به مصرف رساندن آن نیازی به اضافه کردن ماده دیگری به غیر از آب در مدل سیمانی نیست.

 

گروت ها ملات یا بتنی هستند که مقاومت بالایی دارند و دقیقا به خاطر همین مقاومت بالا هست که از آنها برای پر کردن مقاطعی خاص مثل زیر بیس پلیت یا صفحه ستون استفاده می‌شود.

 

بسته به بارهای وارد شده به محل گروت ریزی، نوع گروت از میان گروت سیمانی یا گروت اپوکسی مشخص می‌شود. در ادامه این تفاوت‌ها و کاربردهای آن‌ها را به طور کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

گروت بافر بهترین گروت ایران

فروش گروت در انواع مختلف

گروت دو نوع کلی دارد، که ماهیت، بنیان و پایه آن‌ها با هم متفاوت است. و این تفاوت کاربرد آن‌ها را مشخص می‌کند. این دو نوع اینها هستند:

 

 

 • گروت سیمانی
 • گروت اپوکسی

اگر با این محصول آشنایی دارید و قصد کسب اطلاعات بیشتر دارید، با مشاوران و مهندسان فنی بافر تماس بگیرید و روی لینک زیر کلیک کنید…

گروت سیمانی چیست

گروت سیمانی یک محصول پودری و در بسته بندی کیسه 25 کیلویی است که دانه بندی ریزی دارد. این محصول را باید برای مصرف با مقدار مشخصی آب مخلوط کرد. ملات حاصل شده از اختلاط گروت با آب یک ملات روان و خودتراز خواهد شد که پس از خشک شدن به مقاومت های بالا خواهد رسید.

 

 لازم به ذکر است که مدل سیمانی توانایی مقاومت در برابر بارهای استاتیکی را دارد اما مقاومتی در برابر بارهای دینامیکی نظیر بارهایی که به صورت ضربه هستند را ندارد. همین موضوع تا حدودی کاربرد مدل سیمانی را مشخص می‌کند.

 

با مراجعه به صفحه زیر می‌توانید با گروت سیمانی بیشتر آشنا شوید:

 

گروت اپوکسی چیست

گروت اپوکسی یک محصول چند جزئی بر پایه رزین اپوکسی است که با اختلاط اجزای آن و ساخت ملات آن می‌توان به گروتی دست یافت مفاوم و سخت در برابر انواع بارهای استاتیکی و دینامیکی.

 

این محصول از آنجایی که در برابر بارهای دینامیکی نظیر ضربه مقاومت بسیار بالایی دارد، می‌تواند به عنوان ثابت سازی در جهت تجهیزات و دستگاه های صنعتی دارای لرزش مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

برای آشنایی بیشتر با گروت اپوکسی، می‌توانید با مراجعه به صفحه زیر و با مطالعه کامل در خصوص این محصول به سوالات خود دست یابید.

 

 

کاربرد گروت کجاست

برای این محصول می‌توان کاربردهای زیادی را در نظر گرفت.

 

اما به طور کلی وظیفه اصلی این محصول برای ثابت سازی است. حال ثابت سازی ستون و صفحه ستون روی فونداسیون باشد یا ثابت سازی تجهیزات و دستگاه های صنعتی روی بستر. 

 

اما برای آشنایی بیشتر با کاربردهای این محصول ثابت ساز، به موارد زیر اشاره می‌کنیم:

 

 • ثابت سازی صفحه ستون یا بیس پلیت
 • ثابت سازی دستگاه ها یا تجهیزات صنعتی
 • نصب توربین ها یا دیگر موارد بر روی بستر
 • ترمیم سازه های بتنی، نظیر ستون یا تیر بتنی
 • مقاوم سازی سازه های بتنی یا فولادی
 • پر کردن مقاطع خالی مانده در سازه نظیر حفره ها در سازه های پست تنشن
 • ترمیم کف های بتنی که از آن برای پر کردن ترک ها یا محل های آسیب دیده استفاده می‌شود.
 • ساخت برخی از قطعات کوچک که می‌توان بسته به استفاده از هر دو مدل سیمانی و اپوکسی بهره برد
 • ترمیم قطعات بتنی مثل ترمیم نیوجرسی ها شمع های بتنی و غیره

هر کدام از کاربردهای اشاره شده را میتوان با یکی از مدل های این محصول استفاده کرد که در شرح هر کدام به آنها اشاره شده است.

گروت-ریزی-زیر-صفحه-ستون
گروت-اپوکسی-ترمیم

ویژگی های گروت بافر

گروت بافر پس از سالها تست آزمایشگاهی و کارگاهی، و همچنین تولید هزاران تن از این محصول و کسب تجربه از صدها پروژه اجرا شده با این محصول، به جرات بهترین مارک گروت موجود در بازار صنعت شیمی ساختمان می‌باشد.

 

 

این محصول که تمامی آیتم های مورد نیاز را برای بهترین کیفیت دارا می‌باشد، در بسته بندی با کیفیت و همچنین همراه با مشاوره فنی کامل از سوی مهندسان شرکت بافر به فروش می‌رسد.

 

 

با جستجوی واژه “گروت بافر” در اینترنت، شما نیز قطعا به کیفیت و رواج مصرف این محصول در میان سایت های معرفی کننده این برند پی خواهید برد.

 

استاندارد های این محصول با استاندارد ASTM مطابقت دارد.

 

 

برخی از ویژگی‌های گروت بافر در دو مدل سیمانی و اپوکسی:

 

 

 • دارای دانه بندی استاندارد و منظم
 • دارا بودن تمامی مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت یک گروت با کیفیت و پر مقاومت
 • خودترازی گروت سیمانی به دلیل وجود پودر روانساز
 • عدم نیاز به اضافه کردن به آب خارج از حد استاندارد جهت روانی بیشتر
 • منبسط شونده جهت درگیری بیشتر و بهتر با صفحه ستون
 • بسته بندی ضدآب 25 کیلوگرمی جهت انبار و دپوی راحت و مطمئن
 • گروت اپوکسی با هاردنر کره کره ای و با کیفیت
 • اختلاط آسان دو یا سه جزء حتی در شرایط آب و هوایی سرد
 • خودمتراکم به صورتی که زیر صفحات حتی با ابعاد بزرگ را هم به صورت کامل پر می‌کند
 • مقاومت 800 کیلیوگرم بر سانتی مربع در گروت سیمانی و حداقل 1200 کیلوگرم بر سانتی مربع در گروت اپوکسی با توجه به درصد اختلاط
 • کیورینگ آسان در زمانی کوتاه
 • و از همه مهمتر مشاوره تخصصی کارشناسان فنی بافر در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها. 

خرید گروت

از آنجایی که برای خرید گروت اطلاعات فنی پروژه و محل گروت ریزی در انتخاب محصول و محاسبه میزان مصرف آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد، پیشنهاد ما ارتباط با کارشناسان فنی و مهندسی بافر جهت راهنمایی و همفکری با شما مهندسین عزیز می‌باشد.

 

اما به طور کلی برای هر متر مکعب فضای خالی 2000 کیلوگرم گروت سیمانی و 1750 کیلوگرم گروت اپوکسی می‌باشد.

 

هر چند بسته به محل مصرف عواملی می‌تواند این اعداد را تا حدودی تغییر دهد.

 

همچنین نحوه گروتریزی می‌تواند در کسب نتیجه عالی بسیار پر اهمیت باشد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم حتما پیش از ساخت ملات گروت و قالب بندی محل گروت ریزی و نحوه ریختن آن با مهندسان فنی بافر تماس بگیرید.

قیمت گروت

اینکه این محصول با بنیان سیمانی باشد یا اپوکسی، عامل اصلی تعیین قیمت آن خواهد بود.

 

اختلاف قیمت این دو مدل به دلیل مواد اولیه متفاوت آنها و همچنین تفاوت کاربردشان بسیار زیاد است.

 

مدل اپوکسی که اساسا با توجه به مواد اولیه مصرفی، یک محصول وارداتی محسوب می‌شود، قیمتی بسیار بالاتر داشته و همین موضوع اهمیت شناخت دقیق این دو مدل را برای انتخابی صحیح نشان می‌دهد.

 

 

ما در بافر همیشه همراه شما بوده ایم و تلاش ما بر این است که در وهله نخست، محصولی بسیار باکیفیت و در مرحله بعد با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه ارائه دهیم.

فروش گروت در سراسر ایران

فروش گروت بافر در دو مدل سیمانی و اپوکسی در سراسر ایران. ما در بافر برای تامین مصالح مورد نیاز پروژه‌های مختلف، نهایت همکاری را در فروش محصولات خود با پروژه‌ها یا نمایندگان فروش و حتی کلیه مصالح فروشان سراسر کشور انجام خواهیم داد.

 

فروش گروت در اصفهان یا فروش گروت در تبریز یا در مشهد و اهواز به صورت مستمر در بافر انجام می‌شود. بنابراین اگر قصد خرید مستقیم از کارخانه بافر را دارید، کافیست با تماس گرفتن با کارشناسان فروش شرکت بافر، اطلاعات کامل را کسب نمایید.

تفاوت این دو محصول علاوه بر اختلاف زیاد قیمت، توانایی مقاومت در برابر بارهای دینامیکی همچون ضربه است. بنابراین برای صرفه اقتصادی، در مواقعی که بارهای دینامیکی فاحشی به گروت وارد نمی‌شود، استفاده از نوع سیمانی مناسب تر است.

نوع سیمانی به صورت کیسه های ضد آب 25 کیلوگرمی و نوع اپوکسی بسته به اینکه چند جزئی باشد به صورت دو سطل و یک کیسه می‌باشد.

کارخانه بافر در تهران است و فروش و ارسال محصولات از تهران و به طرق مختلف انجام می‌شود. برای اطلاع از وجود نمایندگی در شهر خود، تماس بگیرید.

متاسفانه برخی برای سودجویی در این سالها از نام برند گروت بافر سواستفاده کرده‌اند، به همین خاطر روی تمام بسته بندی‌های محصولات بافر علاوه بر مشخصات، می‌توانید با اسکن بارکد درج شده روی بسته بندی از اصالت آن مطمئن شوید.

.

دیدگاه ها و نظرات

سعید خاکساری
سرپرست کارگاه
ادامه مطلب
سپاس از مجموعه بافر برای محصول با کیفیت گروت سیمانی و همچنین رفتار حرفه ای پرسنل
دکتر ایزدپناه
مدیر پروژه
ادامه مطلب
گروت بافر از نظر مقاومت بسیار عالی بود و حضور کارشناسان خوب، اما تاخیر در ارسال وجود داشت
کامران شهسواری
معمار
ادامه مطلب
بسیار در گروت ریزی پروژه زعفرانیه راهنمایی کردن دوستان و همه چیز خوب بود. ممنون
تهرانی
تهرانی
سازنده
ادامه مطلب
برای صفحات ستون برج ایستاتیس خریدرای کردیم و بسیار راضی بودیم
شهیدیمدیرپروژه کایان
ادامه مطلب
بهترین برند گروت که در همه این سالها استفاده کرده بودم. سپاس از گروه حرفه‌ای بافر
قبل
بعدی

دیدگاه شما همراه عزیز :