بر کیفیت تمرکز کن ...

baffer-logo

چسب بتن بافر

چسب بتن

چسب بتن را هم می‌توان از دسته افزودنی های بتن نامید و هم در دسته مواد شیمی ساختمان قرار داد. اسامی زیادی از این محصول در بازار مرسوم شده است از sa12 ، Z90 و ساروج که نامی است قدیمی که در گذشته های دور و در سازه هایی قدیمی نظیر سی و سه پل استفاده می‌شد. در این مطلب قصد داریم انواع چسب بتن را که از جمله آنها می‌توان به چسب بتن آب بندی و چسب بتن استحکامی اشاره کرد را به طور کامل شرح دهیم.

 

با مطالعه این مطلب شما می‌توانید خرید چسب بتن بهتری برای کار مورد نظر خود داشته باشید و  نسبت اختلاط چسب بتن و مصرف آن را دقیق‌تر و کاربردی‌تر اجرا نمایید. ما در بافر می‌خواهیم دانش و آگاهی را در کنار فروش چسب بتن برای شما آبادگران میهن‌مان نشر دهیم. در پایان عوامل موثر در قیمت چسب بتن را نیز خواهیم گفت تا شما همراهان با درک صحیح از دلایل تفاوت قیمت ها، بتوانید علاوه بر کیفیت بالا، خرید مناسب تری نیز داشته باشید.

انواع چسب بتن

چسب بتن را بر اساس کاربرد آن می‌توان به چند دسته تقسیم کرد. اینکه چسب بتن برای استخر مورد استفاده قرار بگیرد یا برای اتصال بتن قدیم به بتن جدید مصرف شود، و یا از چسب بتن برای کاشت میلگرد منظور ما باشد، می‌تواند انواع چسب بتن را معرفی کند.

چسب-بتن-بافر

چسب بتن برای استخر

چسب بتن برای استخر باید از نوع چسب بتن آب بندی باشد. یعنی باید پلیمری باشد از نوع آببند. استفاده از این محصول در لایه سیمانی نهایی روی سطح استخر می تواند پوشش استخر را آب بند کرده و ما را از استفاده محصولات سنتی آب بندی نظیر ایزوگام بی نیاز کند. چسب بتن آب بند را می توان هم به صورت افزودن به ملات سیمانی و هم به صورت پرایمر در سطح استفاده کرد.

 

ما در بافر برای چسب بتون استخر محصول چسب بتن آب بندی بافر را به شما پیشنهاد می‌کنیم که می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات فنی آن را مطالعه و بررسی فرمایید.

 

اگر با این محصول آشنایی دارید و قصد خرید چسب بتن آب بندی یا استحکامی را دارید، با مشاوران و مهندسان فنی بافر تماس بگیرید و روی لینک زیر کلیک کنید…

چسب بتن برای اتصال بتن قدیم به بتن جدید

برای اتصال بتن قدیم به بتن جدید نیاز به افزایش استحکام این اتصال داریم. برای این منظور محصول چسب بتن استحکامی که می تواند به صورت پودری یا مایع باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول را به صورت مخلوط با سیمان می‌توان استفاده کرد و با بهره‌گیری از این ملات می‌توان استحکام این اتصال را بالا برد.

 

ما در بافر برای اتصال بتن قدیم به جدید و افزایش استحکام سیمان‌کاری در ملات های سیمانی، محصول چسب بتن استحکامی را به شما معرفی می‌کنیم که با ورود به صفحه زیر می‌توانید از طریقه استفاده یا سفارش این محصول آگاه شوید.

 

چسب بتن برای کاشت میلگرد

برای کاشت میلگرد در بتن می بایست از محصول چسب بتن اپوکسی بهره برد. این محصول که بر پایه رزین اپوکسی تولید و عرضه می‌شود کاربردش برای مقاوم سازی سازه بتنی و کاشت میلگرد درون بتن می‌باشد. نام دیگر و پرکاربرد این محصول خمیر کاشت میلگرد است که در میان فعالان حوزه ساختمان مرسوم است. لازم به ذکر است که نحوه مصرف این محصول، تزریق آن به درون سوراخ تهیه شده برای قرارگیری آرماتور می‌باشد.

بافر محصول مورد نیاز برای کاشت میلگرد خود را با عنوان خمیر کاشت میلگرد بافر معرفی می‌کند که در لینک زیر و در صفحه درج شده، به طور کامل نحوه استفاده از آن را شرح می‌دهیم.

 

  • چسب بتن برای کاشت میلگرد یا خمیر کاشت میلگرد

راه های تشخیص بهترین چسب بتن

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم با توجه به کاربردهای گوناگون این محصول، انواع مختلف آن تولید و عرضه می‌شود. بنابراین برای تشخیص بهترین چسب بتن می‌بایست با توجه به نوع آن بررسی های مختلفی صورت بگیرد.

اما به طور کلی وزن مخصوص این محصولات و همچنین غلطت بالا در چسب بتن استحکامی و رقیق بودن و همگنی بالا در چسب بتن آب بند عوامل موثری در کیفیت نهایی آن‌ها هستند. در چسب بتن برای کاشت میلگرد نیز نسبت های رزین و هاردنر می‌تواند نشان دهنده مرغوب بودن آن از نظر کیفیت باشد.

 

سفارش خرید چسب بتن

ما در بافر برای فروش محصول چسب بتن خود، با توجه به میزان سفارش در هر پارت از خرید، شرایط مناسبی را ارایه می‌دهیم. به طور مثال برای فعالان حوزه فروش مصالح ساختمانی با توجه به میزان خرید بالای آنها شرایط تخفیف خوب و پرداخت اعتباری را در نظر خواهیم گرفت. شما می توانید با تماس حاصل کردن با کارشناسان فنی و فروش بافر از شرایط خرید و نحوه تعامل ما با شما آشنا شوید. 

baffer-waterproof-adhesive
چسب-بتن-استحکامی-بافر

قیمت چسب بتن

با مطالعه پاراگراف بهترین راه های تشخیص بهترین چسب بتن، می‌توانید با علل تفاوت در قیمت تمام شده در این محصول آشنا شوید. بدون شک همه شما می‌خواهید نتیجه کار و فعالیت خود را با بهترین کیفیت به اتمام برسانید. ما نیز در بافر قصد داریم با ارایه بهترین محصولات و با کمترین قیمت، علاوه بر استمرار در خوشنامی بافر، همراه شما در اخذ نتایج عالی باشیم.

برای آب‌بندی استخر یا هر سطح دیگر، استفاده از چسب بتن آب بند بافر مناسب می‌باشد.

برای آغاز همکاری با بافر به صورت عاملیت فروش، می‌توانید به قسمت همکاری با بافر مراجعه کرده و یا با همکاران ما در دفتر مرکزی تماس بگیرید.

از آن‌جایی که کیفیت چسب بتن بافر بسیار بالا و در تراز محصولات خارجی می‌باشد، تا کنون نیز همکاری‌هایی در خصوص صادرات این محصول به ترکیه، بلغارستان، افغانستان، ازبکستان، آذربایجان و غیره با برخی شرکت های بازرگانی انجام داده ایم. بنابراین، ما استقبال می‌کنیم.

.