چسب ساختمانی

چسب بتن، چسب کاشی، چسب بلوک و چسب کاشت میلگرد همگی از انواع چسب های ساختمانی به شمار می آیند. چسب ها سرعت اجرای کار را افزایش داده و کیفیت نهایی را بالا می برند. هر کدام از چسب های اشاره شده در موقعیتی خاص کاربرد دارد. به طور نمونه چسب بتن در دو مدل چسب بتن آببند و چسب بتن استحکامی، جهت آب بندی و افزایش چسبندگی در ملات و بتن، تولید و عرضه می شود. در تولید چسب های ساختمانی، دو سیاست را دنبال نمودیم. بسته بندی متنوع و قیمت تمام شده مناسب همراه با کیفیت عالی.
چسب بتن آب بند

چسب بتن آب بند

چسب بتن آب بند، برای ساخت ملات ها و بتن های آببند، استفاده می گردد. این محصول یک مایع امولسیونی سفید رنگ است، که به ملات یا بتن اضافه شده، و موجب افزایش قوام، چسبندگی و نفوذناپذیری آن می شود. چسب بتن آببند برای اجرای ملات آب بندی، نظیر استخر مناسب است.

مشاهده جزئیات...>
چسب بتن

چسب بتن استحکامی

چسب بتن استحکامی، یک چسب پر کاربرد در صنعت ساختمان می باشد. این رزین پلیرمری سفید رنگ، با افزایش چسبندگی و نفوذناپذیری در ملات و بتن، موحب بالا رفتن دوام و کیفیت آنها می گردد. غلظت ظاهری چسب بتن استحکامی بیشتر از چسب بتن آببندی است، و غلظت بالای آن وجه تمایز چسب بتن بافر می باشد.

مشاهده جزئیات...>
 
چسب کاشی خمیری

چسب کاشی سوپر ویژه

چسب کاشی سوپر ویژه ، یک محصول کاربردی برای نصب کاشی های پرسلانی، کاشی های استخری و به طور کلی نصب کاشی در شرایط خاص. چسب کاشی سوپر ویژه بافر، با توجه به فرمولاسیون و مواد اولیه آن، قدرت چسبندگی و نفوذناپذیری بالایی داشته و از کیفیت بالایی برخوردار است.

مشاهده جزئیات...>
چسب کاشی

چسب کاشی ویژه

چسب کاشی ویژه، برای چسباندن کاشی ها و سرامیک بر روی انواع سطوح افقی و عمودی کاربرد دارد. این تیپ از دسته چسب های کاشی و سرامیک، به دلیل بهره مندی از پلیمرها و کوپلیمرهای قوی و با کیفیت، برای نصب کاشی در محیط های مرطوب مناسب بوده و مورد مصرف انبوه قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات...>
 
چسب بلوک هبلکس

چسب بلوک

چسب بلوک ، در راستای گسترش و توسعه صنعتی سازی روش های ساخت و حذف روش های سنتی، تولید و عرضه شد. این چسب، برای نصب انواع بلوک سبک کاربرد دارد و به دلیل مصرف بیشتر برای نصب بلوک هبلکس، به چسب هبلکس نیز نامیده می شود. چسب بلوک بافر با توجه به نیاز پروژه، در دو شکل چسب بلوک خمیری و چسب بلوک پودری تولید و عرضه می شود.

مشاهده جزئیات...>
چسب کاشت میلگرد

چسب کاشت میلگرد

چسب کاشت میلگرد ، یا خمیر کاشت میلگرد، در واقع گونه ای از چسب اپوکسی است که برای مصارف گوناگونی نظیر مقاوم سازی سازه بتنی از طریق اضافه کردن المان جدید به آن با بهره مندی از این چسب، ترمیم سازه های آسیب دیده، اتصال دو قطعه به هم، نصب قطعات و غیره به کار می رود. چسب کاشت میلگرد از اختلاط دو جزء رزین و هاردنر ساخته می شود.

مشاهده جزئیات...>
 
مشـاوره فنـی و فـروش