فروش چسب بتن

فروش چسب بتن

چسب بتن

چسب بتن ، نام واژه ای است که روزانه بیش از ۱۰ بار از مشتریانی که با واحد فروش بافر تماس می گیرند می شنویم. این یعنی فروش چسب بتن همیشه رتبه اول را در لیست محصولات بافر دارد. ما نیز به علت استقبال زیاد در خرید چسب بتن از سوی شما، تولید این محصول را افزایش داده و قیمت چسب بتن بافر را بهینه کردیم.

مصارف این محصول در مدل های مختلف آن گوناگون است. چسب بتن برای آب بندی استخر و یا چسب بتن برای سیمانکاری متفاوت است. به همین روی برای آشنایی بیشتر، ابتدا به معرفی انواع آن می پردازیم.

 

انواع چسب بتن کدامند؟

با توجه به کاربردی که از این محصول انتظار است، ما آن را در دو مدل چسب بتن آب بند و چسب بتن استحکامی تولید و عرضه می کنیم. ما این محصولات را با نام های GL-CW و GL-CS، با مواد اولیه اروپایی و فرمولاسیون انحصاری بافر، تولید و عرضه می کنیم. همانطور که از نام آنها مشهود است، چسب بتن آب بند برای آب بندی استخر و به طور کلی آببندی محل های در معرض رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف چسب بتن استحکامی کمی گسترده تر از مدل آب بندی است. ترمیم سازه های بتنی، افزایش چسبندگی در ملات ها، اضافه نمودن به چسب های کاشی، و اتصال بهتر بتن جدید به قدیم از موارد مصرف این محصول است.

 

نحوه مصرف چسب بتن چگونه است؟

خریداران محصولات ما، معمولا به واسطه تجارب بالای اجرایی، به خوبی می دانند و می توانند بدون نیاز به بروشور فنی محصولات، از آن ها بهره ببرند. اما ما برای تکمیل اطلاعات فنی مصرف چسب بتن، نکاتی را به اختصار می گوییم.

– قبل از باز کردن درب محصول، آن را به خوبی تکان دهید.

– برای اختلاط در بتن یا ملات، بهتر است آن را ابتدا با آب مصرفی مخلوط نموده و پس از آن به سایر مصالح اضافه نمایید.

– حتما و تاکیداَ، به میزانی که چسب بتن را اضافه می نمایید، از آب کم کنید.

– می توانید برای آب بندی بیشتر و دست یافتن به سطحی یکنواخت تر، در انتهای کار، دوغاب غلیظی از سیمان، آب و چسب بتن آب بند آماده نمایید و روی سطح نهایی اجرا کنید.

 

شرایط ویژه فروش چسب بتن بافر

برای گسترش همکاری های بیشتر با فعالان صنعت ساختمان و به خصوص عزیزان حوزه فروش مصالح ساختمانی، شرایط فروش محصولات چسب بتن را در مدل های گوناگون بهینه کردیم. این شرایط شامل قیمت و شرایط پرداخت می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد، با واحد فروش بافر تماس بگیرید.

 

مشـاوره فنـی و فـروش