چسب کاشت میلگرد

.

چسب کاشت میلگرد

 

چسب کاشت میلگرد ، یا خمیر کاشت میلگرد، در واقع گونه ای از چسب اپوکسی است که برای مصارف گوناگونی نظیر مقاوم سازی سازه بتنی از طریق اضافه کردن المان جدید به آن با بهره مندی از این چسب، ترمیم سازه های آسیب دیده، اتصال دو قطعه به هم، نصب قطعات و غیره به کار می رود. چسب کاشت میلگرد از اختلاط دو جزء رزین و هاردنر ساخته می شود.

همانطور که می دانیم، برای عملیات کاشت میلگرد، می بایست ضوابط و استاندارد های ویژه ای را به کار برد. یکی از نکات اصلی این کار، استفاده از چسب های استاندارد و مقاوم است. چسب کاشت میلگرد بافر، به دلیل مقاومت کششی بسیار بالا و همچنین آسانی در اختلاط و اجرا، می تواند کیفیت عملیات کاشت میلگرد را تا حد زیادی افزایش دهد.

ما در بافر، چسب کاشت میلگرد را در دو مدل بسته بندی، تولید و عرضه نمودیم. این محصول با توجه به نیاز مصرف کننده و مهارت عوامل اجرایی، به صورت سطل و کارتریج ارایه می گردد. در مدل کارتریجی، مصرف این محصول بسیار آسان بوده و فقط به یک گان جهت تزریق نیاز است. اما در بسته بندی سطل، می بایست جزء A را با جزء B، و با نسبت مشخص شده در بروشور فنی، به وسیله همزن مخلوط کرده و پس از آن مصرف نمود.

 

#چسب کاشت میلگردGL-PAرزین اپوکسی
مشخصات محصول
1میزان مصرف1700kgبرای 1³
2رنگ و حالت فیزیکیخاکستری مایع غلیظ
3بسته بندیکارتریج – سطل10 کیلوگیرمی
4استانداردهاBS 6316, EN 52615  ASTM C 822

کاربرد های چسب کاشت میلگرد :

 

– کاشت بولت و میلگرد در سطوح افقی و عمودی

– ترمیم آسیب های سازه های بتنی

– پر کردن ترک و جلوگیری از گسترش آن

– نصب صفحات فولادی بر روی بتن

– و سایر

خواص چسب کاشت میلگرد بافر:

 

– بنیان رزین های اپوکسی

– خلوص بالا و عاری از هر گونه فیلر

– فرمولاسیون انحصاری

– خود تراز و سیال

– اختلاط آسان

– و سایر

 

برای دریافت نمونه محصول، خرید چسب کاشت میلگرد ، و اطلاع از قیمت آن، با واحد فروش بافر تماس بگیرید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم