واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی

واتراستاپ هیدروفیلی یکی از فناورانه ترین محصولات در حوزه ساختمان می باشد. واتر استاپ هیدروفیلی یک واتراستاپ منبسط شونده است. یعنی همانند واتراستاپ بنتونیتی ، در مجاورت با رطوبت متورم می شود. در حال حاضر ما در بافــر، واتراستاپ هیدروفیلی بلژیکی و واتراستاپ هیدروفیلی آلمانی را از اروپا وارد کرده و آن را در اختیار همکاران و پروژه های بزرگ عمرانی می گذاریم.

واتراستاپ هیدروفیلی یا واتراستاپ پی وی سی؟

واتراستاپ پی وی سی که عموماَ با رنگ زرد تولید و عرضه می شود، سالها است که در پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد. آب بندی استخر در درزهای اجرایی اصلی ترین محل مورد مصرف واتراستاپ ها می باشد. اگر شما هم تجربه کار کردن با واتراستاپ های پی وی سی ( PVC ) را داشته باشید، تقریبا با ضعف های موجود در آن آشنا هستید. برای یادآوری این ضعف ها به چند مورد آنها در زیر اشاره می کنیم:

– نصب سخت و وقت گیر آنها

– مشکلات مربوط به کنترل کیفیت، از نظر سلامت ظاهری ( عدم سوراخ یا پاره بودن ) و کیفیت مواد اولیه ساخت آنها

– از بین رفتن و پوسیده شدن بعد از چند سال

– و …

بررسی این مشکلات و بر طرف کردن آنها منجر به ساخت محصولی شد که آن را واتراستاپ هیدروفیلی یا واتراستاپ هیدروفیلیک نامیدند.

این واتراستاپ علاوه بر نصب راحت و آسان ( بعد از مرحله اول بتن، روی آن قرار می گیرد ) دوام بسیار خوبی دارد و به هیچ عنوان دچار خرابی نمی شود.

واتراستاپ هیدروفیلیک در صورت نفوذ رطوبت، تا ۸ برابر منبسط شده و به طور کامل راه جریان آب را می بندد.

خرید واتراستاپ هیدروفیلی

اگر در حال بررسی خرید واتراستاپ هیدروفیلی هستید و به اینجا رسیدید، خوش شانس هستید. ما این محصول را در پالت های ۴۵۰۰ متری وارد کرده و با بهترین قیمت آن را در اختیار شما می گذاریم. بسته بندی این محصول، جعبه های ۷۵ متری می باشد. برای دریافت بروشور فنی این محصول و کسب اطلاعات بیشتر، با واحد فروش بافر تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 − 60 =