معـرفی بافــر

بافــر | BAFFER

 

شرکـت شیـمیایی بارمـان فـراست

 

بافــر نام برندی است در حوزه مواد شیمیایی ساختمان و افزودنی های بتن.
ما در این مجموعه سعی داریم محصولاتی با کیفیت و در کلاس استاندارد جهانی ارایه نموده و با تلاش و پشتکار، و استفاده از زیرساخت ها و امکانات مطلوبی که فراهم کرده ایم، سهم عمده ای را در این صنعت از آن خود نماییم.

بافــر، تنها یک هدف دارد، کسب افتخار برای خود و همراهان خود، شامل مشتریان، نمایندگان، کارکنان و سهام داران. این هدف، تا همیشه استوار خواهد ماند.

 

بافــر، چـه محـصولاتـی تولـید می کنـد؟

گروت

فوق روان کننده های بتن

ژل های میکروسیلیس

ضدیخ بتن و زودگیر بتن

چسب بتن آب بندی

چسب کاشی

افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان، از شاخه های پر اهمیت در ساخت و ساز محسوب می شود. افزایش کیفیت ساخت و ساز و سرعت اجرا، دو مولفه بسیار ضروری برای بالا بردن راندمان در پروژه های صنعتی و ساختمانی است، که می توان با بهره گیری از مواد و مصالح نوین ساختمانی به آن دست یافت.

بافــر با استفاده از پتانسیل سخت افزاری و نرم افزاری خود، برنامه جامعی برای نوآوری، طراحی، تولید و ارایه این محصولات دارد. در حال حاضر، محصولات بافــر به بیش از ۸۰ محصول، با انواع کاربرد ها و ویژگی ها رسیده است.

استخدام در بافر

مـشاوره و نظـارت

بافــر ده ها محصول کاربردی تولید می کند. هر محصول با توجه به اثر گذاری و ویژگی های خود، برای موضوعی خاص موثر است. انتخاب موثر ترین محصول، و همچنین اجرای صحیح آن، نیاز به دانش فنی و تخصصی دارد. کارشناسان فنی بافــر، از متخصصین آموزش دیده و با تجربه ای می باشند، که همواره در جهت انتخاب بهترین محصول و همچنین نظارت بر نحوه صحیح مصرف، همراه شما خواهند بود.

ارسال چسب کاشی

بسته بنـدی و ارسـال محـصول

با بررسی های جـامعی که در رابطه با نیاز مصرف کننده در پروژه های گوناگون نمودیم، تلاش کردیم انواع بسته بندی را با بهترین کیفیت فراهم نماییم تا با توجه به نیاز هر پروژه، مناسب ترین نوع بسته بندی را ارایه دهیم. همچنین، بافر اعتقاد دارد، شیوه ارسال محصول از نظر زمان بندی، قیمت حمل و نحـوه بارگیری، تکـمیل کننده شعار خود مبنی بر تمـرکز بر کیـفیت می باشد. به همین روی تمامی این فـرآیند از سوی بافــر کنترل می گردد.

کارخانه بافر

تولیـد و کنتـرل کیـفیت

خط تولید مجهز و مبتنی بر آخرین تکنولوژی کشور آلمان در زمینه تولید مواد شیمیایی، درصد خطای انسانی را در کیفیت محصولات به حداقل رسانده و امکان تولید محصولاتی با کیفیت، دقیق و کاربردی را فراهم می نماید. واحد کنترل کیفیت مستقر در کارخانه، با به کار گیری آزمایش های مستمر، تمامی فرآیندها، از قبیل خرید مواد اولیه مصرفی، تولید محصولات و بسته بندی را مورد بررسی قرار داده، و کیفیت محصول خروجی را تضمین می نماید.

مشـاوره فنـی و فـروش